شستشو و نظافت ساختمان اداری

ساختمان اداری

تردد بالای کارکنان و مراجعین در اماکن اداری، موجب افزایش آلودگی سطوح ادارات و همچنین انتقال مداوم این آلودگی ها به بخش های متفاوت می شود. با توجه به نیاز همیشگی به شستشو و نظافت سطوح در ادارات پر تعدد، بهتر است از روش های مکانیزه نظافت صنعتی در جایگزینی روش های دستی و سنتی شستشو استفاده شود. با توجه به ویژگی سطوح متفاوت می توان از دستگاه های نظافت صنعتی به منظور شستشو و نظافت بهینه در اماکن اداری استفاده نمود.


دستگاه های نظافتی مناسب برای اداره ها

از دستگاه جاروبرقی صنعتی قدرتمند می توان به منظور جاروب سطوح در اتاق ها، راهرو ها و... در ادارات استفاده نمود. سطوح ناهموار و هموار با جاروبرقی به سادگی و در کمترین زمان ممکن نظافت خواهند شد و بدین ترتیب جاروبرقی صنعتی جایگزین مناسبی برای تجهیزات دستی نظافتی می باشد. از اسکرابر یا همان کفشوی صنعتی نیز می توان به منظور شستشوی سطوح هموار راهرو ها و اتاق ها استفاده نمود. دستگاه پولیشر صنعتی از دیگر دستگاه هایی است که می توان به منظور جلابخشی به سطوح کدر شده از آن بهره برد.


مزایای استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی

با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی می توان به مزایای بسیاری برای سطوح و کارکنان دست یافت. برخی از این مزایا عبارتند از: کاهش مدت زمان شستشو و نظافت در ادارات به دلیل سرعت عمل بالای نظافت توسط دستگاه های کاربردی، عدم ایجاد مزاحمت برای مراجعین و کارکنان در مدت طولانی به دلیل اتمام سریع نظافت، بهبود کیفیت شستشو و امکان نظافت روزانه به منظور پاکیزگی مداوم، بالا رفتن سطح بهداشت، کاهش مصرف آب و مواد شوینده و کمک به محیط زیست، کاهش نیاز به نیروی خدماتی، افزایش امنیت محیط به دلیل خشک شدن همزمان با شستشوی سطوح و جلوگیری از لغزش و آسیب به افراد و...

ساختمان اداری