نظافت کارخانه

کارخانه

نظافت کارخانه امری بسیار ضروری است که باید با توجه به استانداردهای بهداشتی این کار انجام گردد، معمولا کار نظافت صنعتی کارخانه در یک محدوده زمانی مشخص صورت میگیرد. ممکن است در بعضی از کارخانجات نیاز باشد که از مواد شوینده صنعتی و یا مواد ضد عفونی کننده استفاده گردد، تا محیطی کاملا تمیز و بهداشتی را داشته باشیم. اگر بخواهیم که یک دستگاه منحصر به فرد را برای این منظور انتخاب کنیم، اسکرابر و یا دستگاه زمین شور می تواند یک انتخاب هوشمندانه به حساب بیاید. نظافت مکانیزه کارخانه می تواند از واحدهای کوچک صنعتی گرفته تا کارخانجات بسیار وسیع مانند صنعت کشتیرانی و صنایع ناوبری و... را در بر میگیرید. از جمله آلودگی های موجود در مکانهای صنعتی وجود مواد روغنی و چربی های صنعتی هستند که با دستگاه های نظافتی جدید براحتی از سطح مجموعه پاک شده و کاملا تمیز میشوند. در بعضی از کارخانجات نیاز باشد که از مواد شوینده صنعتی و یا مواد ضد عفونی کننده استفاده گردد، تا محیطی کاملا تمیز و بهداشتی را داشته باشیم. اگر بخواهیم که یک دستگاه منحصر به فرد را برای این منظور انتخاب کنیم، اسکرابر و یا دستگاه زمین شور می تواند یک انتخاب هوشمندانه به حساب بیاید. نظافت مکانیزه کارخانه می تواند از واحدهای کوچک صنعتی گرفته تا کارخانجات بسیار وسیع مانند صنعت کشتیرانی و صنایع ناوبری و... را در بر میگیرید. از جمله آلودگی های موجود در مکانهای صنعتی وجود مواد روغنی و چربی های صنعتی هستند که با دستگاه های نظافتی جدید براحتی از سطح مجموعه پاک شده و کاملا تمیز میشوند.


دستگاه مناسب برای نظافت کارخانه :

محیط های صنعتی خطرات بسیار زیادی از لحاظ بهداشتی دارند، که نیازمند تمیز کاری های حرفه ای بوسیله اسکرابر سرنشین دار و یا کف شوی صنعتی هستند. این دستگاه ها نیازهای بهداشتی کارخانه را کاملا رفع کرده تا هیچگونه اختلالی در سیستم های کاری اینگونه محیطها بوجود نیایند. زمین شوی صنعتی  کار تمیز کردن انواع سطوح در کف سوله های صنعتی را به سرعت بسیار بالایی انجام داده و کمترین میزان خرابکاری را داشته باشد. علاوه بر سرعت عمل زیاد؛ براحتی همه نوع لکه را حذف کرده ویک نظافت عمیق را انجام میدهند. این دستگاه های نظافت صنعتی برای همه بخش های صنعتی قابل استفاده هستند مانند کارخانه فولاد، پتروشیمی، خودروسازی و...از چه دستگاه هایی استفاده کنید؟

اسکرابر و سوییپر و جاروبرقی صنعتی می توانیم بهرمند شوید. هرکدام از آنها کار مخصوص به خود را انجام میدهند بطور مثال از منطقه مورد نظر شما وسیع باشد، شما براحتی بوسیله یک جاروی محوطه یک محوطه بسیار بزرگ را کاملا جاروب نمائید و برای دستگاهای صنعتی موجود در کارخانه از جاروبرقی صنعتی و برای کف و سطوح آلوده شده از اسکرابر بهرمند شوید.