نظافت فرودگاه ها

فرودگاه

فضای فرودگاه طوری است که به دلیل پروازهای متعدد و در ساعات مختلف میتوان گفت به صورت دائم کار و شبانه روزی مشغول به کار هستند که تجربه پرواز را از بدو ورود به این مکان را برای مسافر فراهم می نماید. باید این نکته را در نظر بگیریم که به دلیل حجم بالای کار؛ کارکنان و پرسنل زیادی در بخش های مختلف آن مشغول بکار هستند و باید در این مکان بسیار منظم و مرتب و همچنین آراسته باشند. در هنگام فرود مسافران باید یک سری از امکانات و تسهیلاتی را برای مسافرین فراهم نمود که شامل همه مکان های فرودگاه می شود از جمله فضای بیرون و داخل ، سرویس های بهداشتی، سالن های انتظار، باند فرودگاه و حتی رستوران های آن باید بسیار تمیز و بهداشتی باشند. زیرا بحث نظافت فرودگاه به دلیل جابجایی مسافر به نقاط مختلف دارای اهمیت زیادی است.


نظافت محوطه فرودگاه


تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی محیط فرودگاه

تنوع تجهیزات و دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی امکان بهره گیری از این تجهیزات را برای ما فراهم می آورد. از این رو استفاده آنها به منظور سهولت بیشتر و سرعت بخشیدن به فرایند نظافت فرودگاه و محوطه آن میتواند مزایای مختلفی برای مجموعه به همراه داشته باشد. انواع مختلف تجهیزات نظافت همچون انواع اسکرابر ها، سوییپر های صنعتی، جاروبرقی ها و دستگاه پولیشر در ارتقا سطح و کیفیت نظافت تاثیر گذاری بالایی خواهد داشت.

کاربرد سوییپر صنعتی در نظافت فرودگاه  

محوطه های باز و وسیع فرودگاه ها به دلیل تماس با آلاینده ها و گرد و غبار محیط میتواند به سرعت دچار آلودگی مختلف شود. به دلیل وسعت و گستردگی فضا در محیط فرودگاه، بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های مکانیزه همچون انواع سوییپر های صنعتی سرنشین دار میتوان راهکاری مناسب و مطلوب باشند. چنانچه ما بخواهیم به یک سطح استاندارد از لحاظ نظافتی و بهداشتی برسیم باید اقدام به تهیه یک سری از تجهیزات نظافتی مانند سوییپر و یا اسکرابر و... نمائیم. که مناسب ترین دستگاه برای نظافت فرودگاه سوییپر سرنشین دار و اسکرابر زمین شوی است که قادرند کل فضا را در مدت زمان کمی تمیز کنند.جمع آوری زباله از محیط فرودگاه با سوییپر صنعتی


این تجهیزات نظافت با توجه به توانایی نظافت بالا و حجم مخازن مناسب قادرند انواع آلودگی ها را در حجم بالا جمع آوری نمایند. این ویژگی در جاروی شهری صنعتی سرعت بخشیدن و کیفیت بالای نظافت آن را تضمین نماید. از دستگاه سوییپر صنعتی نظافت فرودگاه در بخش های سرپوشیده و رو باز مجموعه میتوان بهره برد. این دستگاه در انواع دستی و سرنشین دار طراحی و تولید میشود که در فرودگاه سوییپر های بنزینی سرنشین دار کاربردی تر و رایج تر می باشند.

اسکرابر برای تمیز کردن سطوح کف فرودگاه

به طور قطع همه مسافران در فرودگاه انتظار دارند که با محیطی تمیز و پاکیزه روبرو شوند البته در همه قسمت های این مکان قابل مشاهده است. برای تمیز کردن سالن ها اسکرابر سرنشین دار مناسب ترین دستگاه است که برای این منظور استفاده میگردد. اسکرابر های صنعتی از جمله تجهیزات و دستگاه های کاربردی رایج در فرایند نظافت و شستشوی سطوح کف در مجموعه های مختلف هستند. این دستگاه نظافتی با بهره گیری از سامانه های برس زنی و مکش آلاینده ها از سطح توانایی نظافت با کیفیت بسیار بالا دارد. با توجه به تنوع طراحی، ویژگی ها و مزایای اسکرابر های نظافت فرودگاه خرید و استفاده از آنها در محوطه سالن ها و بخش های اداری این مجموعه کاهش هزینه های نظافت و افزایش بهره وری از فرایند نظافت فرودگاه را به همراه خواهد داشت.اسکرابر صنعتی نظافت فرودگاه


کیفیت بالا و امکان برس زنی موثر زمین شوی صنعتی کاربرد این دستگاه شستشوی تخصصی سطوح در فرایند نظافت فرودگاه ها میتواند ارائه خدمات بهینه و کارآمد را تضمین نماید.

سایر تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی

از دیگر دستگاه های مکانیزه قابل استفاده در فرایند نظافت بخش های مختلف فرودگاه و محوطه سالن ها و بخش های اداری آن دستگاه های پولیشر قابل استفاده هستند. این تجهیزات به شکلی چشمگیر و قابل توجه میتوانند به ارتقا کیفیت نظافت در محیط این مجموعه ها کمک نمایند. به دلیل تنوع در طراحی تجهیزات مکانیزه نظافت، استفاده از انواع مختلف آنها در فرایند نظافت محیط فرودگاه امکان پذیر است.