نظافت فرودگاه ها

فرودگاه

فضای فرودگاه طوری است که به دلیل پروازهای متعدد و در ساعات مختلف میتوان گفت به صورت دائم کار و شبانه روزی مشغول به کار هستند که تجربه پرواز را از بدو ورود به این مکان را برای مسافر فراهم می نماید. باید این نکته را در نظر بگیریم که به دلیل حجم بالای کار؛ کارکنان و پرسنل زیادی در بخش های مختلف آن مشغول بکار هستند و باید در این مکان بسیار منظم و مرتب و همچنین آراسته باشند. در هنگام فرود مسافران باید یک سری از امکانات و تسهیلاتی را برای مسافرین فراهم نمود که شامل همه مکان های فرودگاه می شود از جمله فضای بیرون و داخل ، سرویس های بهداشتی، سالن های انتظار، باند فرودگاه و حتی رستوران های آن باید بسیار تمیز و بهداشتی باشند. زیرا بحث نظافت فرودگاه به دلیل جابجایی مسافر به نقاط مختلف دارای اهمیت زیادی است.


سوییپر برای نظافت صنعتی فرودگاه  

چنانچه ما بخواهیم به یک سطح استاندارد از لحاظ نظافتی و بهداشتی برسیم باید اقدام به تهیه یک سری از تجهیزات نظافتی مانند سوییپر و یا اسکرابر و... نمائیم. که مناسب ترین دستگاه برای نظافت فرودگاه سوییپر سرنشین دار و اسکرابر زمین شوی است که قادرند کل فضا را در مدت زمان کمی تمیز کنند.


اسکرابر برای تمیز کردن کف فرودگاه 

به طور قطع همه مسافران در فرودگاه انتظار دارند که با محیطی تمیز و پاکیزه روبرو شوند البته در همه قسمت های این مکان قابل مشاهده است. برای تمیز کردن سالن ها اسکرابر سرنشین دار مناسب ترین دستگاه است که برای این منظور استفاده میگردد .