عملکرد اسکرابر صنعتی چگونه است

عملکرد اسکرابر صنعتی

نحوه عملکرد اسکرابر صنعتی و چگونگی آن، اولین سوالی است که ذهن افراد را در گام نخست آشنایی با این دستگاه مشغول می دارد، اساسا بهره گیری از اسکرابر صنعتی چه اهمیتی دارد؟دستگاه صنعتی اسکرابر با دارا بودن به مکانیزم بسیار خاص و منحصر به فرد، فرایند شستشو و خشک کردن را به صورت همزمان انجام می دهد. اسکرابر یک کف شویی مکانیزه است و با توجه به ساختار بسیار حرفه ای و پیشرفته ای که دارد و با مکش و از بین بردن انواع لکه ها و آلودگی های سطح زمین کاربرد قابل توجهی را از خود به نمایش می گذارد. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد تولید و طراحی انواع دستگاه های مدرن نظافتی هستیم که اسکرابر صنعتی یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین انواع این تجهیزات است، با  افزایش جمعیت و گسترش مراکز عمومی، نیاز به این دستگاه پیشرفته و مدرن برای پروسه نظافتی از اهمیت بسیاری برخوردار می شود و از  بارزترین مزیت ها و ویژگی های این دستگاه صنعتی بالا بردن سرعت، بهبود کارایی، افزایش کیفیت و ارتقای سطح بهداشت محیط است.

 

عملکرد اسکرابر صنعتی

در حالت کلی می توان گفت نحوه عملکرد اسکرابر صنعتی بسیار آسان بوده و بر اساس سه بخش اصلی تشکیل دهنده به فعالیت می پردازد که به ترتیب می توان به سیستم برس زنی، سیستم مکش و مخازن آب مجزا اشاره کرد. در وهله اول عملکرد. دستگاه آب یا محلول آب و شوینده بر روی سطوح مدنظر پاشش شده و پشت سر این عملیات برش های دستگاه شروع به حرکت و چرخش می کنند، با توجه به چرخش بسیار سریع اسکرابر صنعتی هرگونه آلودگی از سطوح برداشته می شود و پس از این مرحله آلودگی ها به همراه آب باقی مانده بر روی زمین به وسیله سامانه مکش جمع آوری شده و به مخزن آب کثیف دستگاه انتقال داده می شود. با توجه به این که سیستم مکش این دستگاه از یک موتور مکنده، شیلنگ مکش و تی لاستیکی تشکیل شده به بهترین نحو عملکرد داشته و قطره ای آب و آلودگی بر روی زمین جا نمی گذارد. فرآیند مکش به گونه ای صورت می پذیرد که در حین شستشو انجام شده و این مرحله بر سرعت انجام کار و در نتیجه خشک شدن سطح مربوطه بسیار موثر واقع می شود. دستگاه اسکرابر از توانایی و قدرت عملکرد بسیار بالایی برخوردار می باشد از این رو در حذف آلودگی های بسیار سخت نیز مفید عمل کرده و هم چنین قابلیت بیرون کشیدن آلودگی از درزها و خلل و فرج ها را نیز دارا می باشد.

 

انواع اسکرابر صنعتی

عملکرد اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی در انواع مدل ها  تولید و طراحی می شود که کاربران و مخاطبان می توانند با توجه به نوع نیاز خود از این دستگاه صنعتی مناسب ترین و بهترین گزینه را در اولویت انتخاب و خرید قرار دهند.

 اسکرابر دستی

کف شوی دستی به منظور استفاده در محیط هایی با وسعت کم، گزینه مناسبی شناخته می شود و برای شستشوی فضایی از جمله راهروها به دلیل داشتن وسعت محدود از محبوب ترین دستگاه های نظافتی محسوب می شود. برای استفاده از این دستگاه کاربرد و با در دست گرفتن دسته هدایتی، آن را به جلو و عقب حرکت می دهد. در طراحی و ساخت اسکرابر های دستی برای مانع از بروز آسیب و خستگی برای افراد، شاهد طراحی و تعبیه کفشورهای دستی به شکل ارگونومیک می باشیم. در ساخت و تولید این محصول از سیستم های پیچیده مکانیکی استفاده نشده است از این رو فرایند نگهداری و تعمیر این دستگاه بسیار راحت بوده و هم چنین از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد.

اسکرابر سرنشین دار

این نوع اسکرابرها که به کفشوی خودرویی معروف هستند با بهره مندی از مکانیزم بسیار عالی و طراحی شده در پیچیده ترین سیستم فناوری از پرکاربردترین انواع تجهیزات نظافتی به شمار می رود. کاربران با قرار گرفتن بر روی صندلی تعبیه شده در قسمت بالایی این دستگاه می توان به سهولت و راحتی از آن بهره مند شوند. هم چنین در مدت زمان بسیار کوتاهی می توان حجم بالایی از سطوح را با اسکرابر صنعتی تمیز و پاکیزه نمود.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: